Контакт


Контакт информације

  • Шангај ВКПАК Мацхинери Цо. Лтд.
  • Тел: + 86-21-34710825
  • Факс: + 86-21-34710825
  • WhatsApp: +86-13501931030
  • Е-маил: инфо@вкпак.цом
  • Додати: Источна фабрика, бр. 2009 Ксупан Роад, град Ксуханг, округ Јиадинг, Шангај, 201808, Кина.